Restauracja Ossowski

Ossowski to również fantastyczna restauracja w Kobylnicy, niedaleko nas leżą również Poznań oraz Swarzędz, więc jesteśmy idealnym miejscem dla tych, którzy chcą dobrze i zdrowo zjeść mając pewność, że dostają tylko naturalne i zdrowe produkty. Nasze posiłki tworzymy z pasją i zaangażowaniem, bo wierzymy, że wysiłek i serce włożone w przygotowywanie potraw dla naszych Gości sprawią, że zechcą do nas wracać.

Restauracja Ossowski to doskonały wybór potraw zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć w naszym menu dokładnie to, czego potrzebuje. W naszej restauracji czekają na Państwa również zdrowe, świeże sałatki oraz zimne i gorące przekąski. W swojej ofercie mamy również pyszne desery oraz duży wybór win i alkoholi z całego świata.

Zapraszamy do naszej restauracji rodziny z dziećmi. Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw, na rodziców tych zupełnie malutkich pociech przygotowaliśmy miejsce, gdzie czeka na nich wygodny przewijak.